Zpravodaj( Star Stable Online )- Tipy a rady, Halloween

10. listopadu 2013 v 15:18 | *Blum* |  Zpravodajství
Vítám vás u zpravodaje o SSO( Star Stable Online )-.-

Zoe dělá komix i když je Halloween, protože se na to těší jak blbec, ale dýně jí nevadí( doufám že vám taky ne ) -.-

Zoe vypadá strašidelně, až se jí celý Jorvik bojí!( Nemyslim to doopravdy ale co ať je sranda. ) -.-

Zoe objela celý Moorland Stable! (Žádné překvápko je to malé místo) -.-

A teďkons se asi pro sebe ptáte: ,,Proč tam neustále píše to -.-? Je snad naštvaná nebo co?" Tak já vám to řeknu. Jo, když si říkáte že jsem naštvaná tak máte pravdu -.- A ani vlastně nevíte proč? Tak to vám taky řeknu. Já si prostě jen tak běžim volně na koni a jedu do Nilmer's Highland. No a tam potkám jednu holku( už si nepamatuju její jméno )a i tak jedu dál. A teď se rozhodnu že jdu sbírat hvězdy. No tak jdu do Moorland South Beach no a ta holka mě celou cestu pronásleduje -_-" A to tak že za mnou prostě vklidu jezdí -_-"" No ale když jsem se vám takhle s tímto mým problémem svěřila tak už mám lepší náladu a navíc jsem se jí už zbavila:). Omlouvám se foto jsem zapomněla pořídit:/.

No a tady mám takovej tip k tomu mému problému. Taky by vám bylo nepříjemné, kdyby jste chtěli být sami a někdo za vámi neustále jezdil, že? Proto tu je tip, jak jsem se té holky zbavila( a ten tip určitě pomůže i vám ).
Takže nejprve když vás někdo pronásleduje tak běžte do Moorlandu( nebo prostě tam, kde máte k dispozici jít do své soukromé stáje, tam, kam nikdo nemůže )nebo do Valedale Village, Fort Pinty, prostě někam do své soukromé stáje kam nikdo nesmí. Já můžu jen do FP a MS (Fort Pinty, Moorland Stable) protože nejsem SR( proto jsem teda chtěla sbírat hvězdy )a stáje mám k dispozici v Moorland Stable tak udělám příklad tam.
Nejprve pojeďte do Moorland Stable( jakoukoli bránou ).
No a až tam budete tak potom zamiřte do své stáje( taková ta veliká hnědá brána na které je žlutá hvězda, tohle píšu pokud někdo tuto hru ještě moc nezná ).
Když už tam jste tak někdo neví jak tam jít a to tak, že dejte myš na tu bránu. Ta myška se vám změní v hvězdu a tak na to klikněte a už jste ve stáji.
Když tam jste, tak tam chvilku buďte a až uběhne ta chvíle tak se jděte ven stejnám způsobem( klikněte na dveře ).
A pokud tam ten co vás sledoval neni tak si už dělejte co chcete a kdyby tam byl tak tady máte ještě rady. Kdyby tam ještě ta co vás sledovala byla tak rychle zrdrhněte.
A kdyby jste se tam chtěli vrátit a báli by jste se že tam bude a bude vás zase sledovat tak jděte k bráně do křoví a tam za tu zeď ale tak aby jste na tu stáj viděli( vidíte na viz. obrázku nahoře ).
No a tak uvidíte zda tam je a pokud tam neni tak už je to v poho a když tam je tak to asi musíte zkusit od znova.

Jo a kdyby někdo nevěděl kde to je nebo by se ztratil tak tady máte nápovědu kde je Moorland Stable, jinak kdybych to měla popsat slovy tak je to takovej ten hnědej baráček.
(Sorry já to omylem vyfotila s tou holkou)

*Blum*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama