Popis komixů 1.

7. září 2013 v 11:14 | *Blum* |  Komixy
Info:
Hrají: Blumagirl, Miskamerg, Janablue.
Kategorie: Škola.
Scénář: Blumagirl.
Role: Blumagirl - Nová žákyně. Miskamerg - Bývalá žákyně. Janablue - Učitelka.

Popis:
Jednou ráno měla jít Miskamerg do školy. Tak se tedy připravila a šla. ,,Dobrý den Miskamerg. Vítej v novém ročníku," přivítala ji paní učitelka, když Miskamerg byla u školy. ,,Dobrý den, paní učitelko," pozdravila Miska. ,,Pojď dál, Misko," pozvala ji paní učitelka dovnitř. Potom přišla do školy i Blumagirl. ,,Dobrý den, Blum. Já jsem paní učitelka Jana a toto je naše jediná žačka Miskamerg," přivítala jí paní učitelka. ,,Dobrý den, paní učitelko. Děkuji za představení. Ano, jsem tu nová," odpověděla Blumagirl. ,,Dobře, nemáš zač. Tak, Misko a Blum, pojďte do třídy," řekla paní učitelka a Blumagirl s Miskamerg šly. Když jsme byly ve třídě, Blumagirl se zeptala: ,,Paní učitelko, kde mám sedět?" ,,Miska sedí ve druhé lavici. Ty, Blum, sedíš úplně první," odpověděla paní učitelka. Blumagirl si sedla tam, kam měla. ,,Tak, teď je český jazyk. Kdo se chce vyzkoušet jako první z pádů?" řekla paní učitelka.
*CRRRRRRRRRRRR, ZVONÍ*
,,Tak to jsme toho tedy opravdu udělaly. Za celou hodinu jsme neudělaly ani Ň," naštvala se paní učitelka. ,,Zůstaňte tu vklidu. Jdu se vklidu do sborovny najíst," poznamenala paní učitelka a šla do sborovny.
*MISKA SEDĚLA DOLE NA UČITELSKÉ LAVICI, BLUM NA UČITELSKÉ NAVICI NAHOŘE*
*CRRRRRRRRRRRRRRR, ZVONÍ*
Paní učitelka po zvonění chtěla jít do své lavice. Tam jí však čekalo nemilé překvapení, jak tam seděla Miskamerg. ,,NO... CO TU DĚLÁŠ TY JEDEN SMRADE! ALE PADEJ Z MÉHO STOLU!!!!!" zavřala naštvaná paní učitelka. ,,Dobře, paní učitelko. Je mi ctí aby jste uklidila mé drobky," zavtípkovala Miskamerg.
*PANÍ UČITELKA UKLIDÍ DROBKY*
,,A KDE JE TEN DRUHEJ SMRAD BLUMA?!!!!!!!!!!" zařvala naštvaná paní učitelka. ,,Paní učitelko, Blum je nahoře. Sedí na učitelské lavici a také tam nadrobila stejně jako já," odpověděla Miskamerg paní učitelce. Paní učitelka tedy šla na druhé patro. Potom šla do lavice pro učitely a učitelky ve druhém patře. Tam spatřila Blumagirl. ,,NO TO SNAD NEMYSLÍŠ TY JEDEN HLOUPEJ SMRADE VÁŽNĚ!!!!!! PŘESKOČILO TI SNAD?!!!!!" zařvala zase paní učitelka. Blumagirl a úča s Miskamerg se vrátili do třídy do lavic. ,,Tak, nyní je matematika. Blum, pojď, rozdej tyto písemky," řekla paní učitelka.
*CRRRRRR, ZVONÍ*
,,TO SNAD NENI PRAVDA!!! KVŮLI VÁM JSME NIC NEUDĚLALI!!!!!!! PALTE VEN!!!!!" naštvala se paní učitelka. Proto Miskamerg a Blumagirl šly ven. Paní učitelka na ně raději dohlédla. ,,Ahoj Misko. Budeme nejlepší kamarádky na světě?" zeptala se Blumagirl. ,,Ahoj Blum, dobře, jsme nejlepší kamarádky na světě. Přijímám ráda nové kamarádky," souhlasila Miskamerg. ,,Tak co, půjdeme si hrát na houpačku?" navrhla jsem. ,,Dobře. Jdeme," odpověděla Miskamerg a šly jsme na houpačku. Pak mě něco napadlo. ,,Misko, mám skvělý nápad!" vyhlásila jsem na houpačce. ,,Jaký máš nápad, Blum?" zeptala se překvapivá Miskamerg. ,,Ty si, Misko, budeš hrát na houpačce. Já půjdu domů a převléknu se," řekla jsem Miskamerg svůj návrh. Pak jsem se šla převléknout. Vypadala jsem jako klaun. Šla jsem s Miskamerg za paní učitelkou. ,,Dobrý den, paní učitelko," pozdravila jsem jí z legrace. ,,Blumo, ty jeden smrade! Zvoní, tak palte do třídy!!!!!" řekla na to naštvaná paní učitelka. Pak paní učitelka šla na WC, Miskamerg se schovala pod lavici, a dole, venku, šel do školy nádherný santa. Šel tedy za Miskamerg. ,,Ahoj, já jsem Santa Clausová. Chceš ode mě dárky?" zeptal se santa. ,,Ach, ano! Co pro vás mohu udělat?" zeptala se Miskamerg. ,,Dej mi jídlo. Mám veliký hlad," poprosil santa. ,,Tady máte. Dobrou chuť," usmála se Miskamerg. ,,Tak dobře, děkuji. Tady máte tedy ty dárky. Je tu ještě někdo, kdo mi může pomoci?" zeptal se santa. ,,Ano. Vlevo nahoře je záchod. Tam je naše paní učitelka," poradila jí Miskamerg. Pak tedy šel santa k záchodu, kde byla paní učitelka. ,,Hola hou, dobrý den, hola hou, dobrý den! Jsem Santa Clausová," zvolal vesele santa. ,,ÁÁÁÁÁÁÁ... Kdo jsi u všech čertů?!" lekla se paní učitelka. Potom, když se paní učitelka vykakala, šla s paní Clausovou na gauč. ,,Co pro vás, prosím, mohu udělat?" zeptala se paní učitelka. ,,Najděte mi, prosím, místo, kde přespím. Odměna budou dárky," poprosil santa. Paní učitelka tedy našla místo. Santa zmizel. Najednou ze Blumagirl přišel nějaký sob. Blumagirl se ho lekla: ,,ÁÁÁÁÁÁÁÁ, kdo jsi u všech bohů?!" ,,Ahoj, já jsem sob Miska. Jsem tu jen tak na návštěvu. Kde je učitelka?" zeptal se sob Miska. ,,Ahoj, učitelka je na záchodě. Kajdí bobky," rozesmála jsem se. ,,Tak jo, nechám ji. Už musím jít. Papa!" zvolal sob Miska a odešel. Potom se paní učitelka vrátila ze záchodu a Miskamerg s Blumagirl šly do třídy na další hodinu. ,,Nyní je výtvarná výchova. Blum, pojď sem," přikázala paní učitelka.
*CRRRRRRRRRRR, ZVONÍ*
,,VY SMRADI JEDNI!!!!!!! NELEZTE MI NA NERVY!!!!!!!!!" naštvala se paní učitelka. Pak jsme šly do družiny a na oběd. Po obědě jsme šly zpět do družiny.
*CINK CINK*
Když paní vychovatelka uslyšela zvonek, hned se šla podívat, kdo tam je. Otevřela dveře a byla tam Bluminina maminka. ,,Dobrý den, paní Misko. Jdete si pro Blum?" pozdravila jí paní vychovatelka. ,,Ano. Jdu si pro mou dceru Blum," odpověděla maminka. Paní učitelka šla do družiny k Blum a řekla: ,,Blum, máš tu maminku," a když jsem to slyšela, hned jsem s ní šla domů. Doma jsem se převlékla a hned jsme šly večeřet, protože už byl večer. Sedly jsme si na gauč. ,,Ahoj Blum. Pojďme na večeři," usmála se maminka. ,,Ahoj maminko. Mňam, to je dobrá mrkvička! Děkuji ti," poděkovala Blum.

*Blum*
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama