Září 2013

Komix 3. Část 3. - Přestěhování

28. září 2013 v 13:51 | *Blum* |  Komixy
Bylo krásné rání, sluníčko hřálo a Fluttershy vstala.
Fluttershy s Rarity se šly podívat na nový dům, který Rarity našla:
Najednou se Rarity zamkla a Fluttershy byla na stole:
A pak šly obě dvě holky zase domů, protože se jim tamten dům nelíbil:

*Blum*

SB

28. září 2013 v 9:17 | *Blum*
Ahoj, dlouho jsem přemýšlela, kdo chce být SB? Na to však splňte tyto podmínky:

1) Přezdívka
2) Blog
3) Souhlasíš s podmínkama
4) Proč chceš být SB

Takže, 1), to je přezdívka, tak to chápete, prostě vaše přezdívka, jak se chcete u mě jmenovat. Dále, 2), to je váš blog. Musíte ho mít, abych vám mohla dávat různé dárky, atd. Potom, 3), to jsou podmínky. A ty podmínky vám řeknu. Tyto podmínky platí i na přihlášku. A taky na to, aby jste chodili na můj blog, alespoň 1x za týden a napsat mi alespoň 1x koment k jakémukoli článku. Pokud to nesplníte tak... tak... tak... Budete muset jít ven ze seznamu. A poslední, 4), to je otázka, proč chceš se mnou být SB. Tak já jsem dám příklad, jak vyplnit přihlášku. A ty /, to bude možnost, kterou taky můžete udělat. Tak tady to je:

1) Fluttershy
2) blumtfm.blog.cz/Klikni na web
3) Ano, souhlasím/Ne, nesouhlasím, protože nemám čas/nevím jak/...(atd.)
4) Protože máš hezký blog/Protože hledám SB/...(atd.)

Doufám, že jste to pochopili. Ale toto je jen příklad, takže si ho můžete udělat jak chcete.

Tak snad někdo bude SB :) Až mi napíšete tak si vás přidám.

*Blum*

Sorry

28. září 2013 v 9:00 | *Blum*
Omlouvám se že jsem tu nic dlouho nenapsala. Mám teď hodně práce ze školou, ale slibuju, že nyní se už blogu budu věnovat více. Tak já jdu psát.

*Blum*

Pixie Hollow - ukončení

15. září 2013 v 20:29 | *Blum*
Ahoj, napíšu malí článek, protože musím jít pak spát. Jsem strašně smutná, protože už končí hra PH (Pixie Hollow). Takže já si zatím nafotila fotky do mého komixu, který někdy v budoucnu udělám, a pak je ještě zpracuju. Takže, komixy o PH už nebudou, nebo asi ten jeden, protože hru ruší, tím pádem nebudu moct fotit. A možná, že ještě budu ale psát, bez fotek, příběhy! A ty budou o PHW (Pixie Hollow World).

*Blum*

Jiná hra

15. září 2013 v 19:30 | *Blum*
Ahoj, toto je jen taková malá informace. Já jen, že teď se budu asi už trochu víc věnovat jiným hrám, protože na Tfm se už normálně bojím vejít, protože se tam strašně moc nadává. A pak ještě něco. Napadlo mě dost názvů příběhů, takže asi už budu více dělat psát příběhy, komixy a různé hry. Toť vše.

*Blum*

Popis komixů 1.

7. září 2013 v 11:14 | *Blum* |  Komixy
Info:
Hrají: Blumagirl, Miskamerg, Janablue.
Kategorie: Škola.
Scénář: Blumagirl.
Role: Blumagirl - Nová žákyně. Miskamerg - Bývalá žákyně. Janablue - Učitelka.

Popis:
Jednou ráno měla jít Miskamerg do školy. Tak se tedy připravila a šla. ,,Dobrý den Miskamerg. Vítej v novém ročníku," přivítala ji paní učitelka, když Miskamerg byla u školy. ,,Dobrý den, paní učitelko," pozdravila Miska. ,,Pojď dál, Misko," pozvala ji paní učitelka dovnitř. Potom přišla do školy i Blumagirl. ,,Dobrý den, Blum. Já jsem paní učitelka Jana a toto je naše jediná žačka Miskamerg," přivítala jí paní učitelka. ,,Dobrý den, paní učitelko. Děkuji za představení. Ano, jsem tu nová," odpověděla Blumagirl. ,,Dobře, nemáš zač. Tak, Misko a Blum, pojďte do třídy," řekla paní učitelka a Blumagirl s Miskamerg šly. Když jsme byly ve třídě, Blumagirl se zeptala: ,,Paní učitelko, kde mám sedět?" ,,Miska sedí ve druhé lavici. Ty, Blum, sedíš úplně první," odpověděla paní učitelka. Blumagirl si sedla tam, kam měla. ,,Tak, teď je český jazyk. Kdo se chce vyzkoušet jako první z pádů?" řekla paní učitelka.
*CRRRRRRRRRRRR, ZVONÍ*
,,Tak to jsme toho tedy opravdu udělaly. Za celou hodinu jsme neudělaly ani Ň," naštvala se paní učitelka. ,,Zůstaňte tu vklidu. Jdu se vklidu do sborovny najíst," poznamenala paní učitelka a šla do sborovny.
*MISKA SEDĚLA DOLE NA UČITELSKÉ LAVICI, BLUM NA UČITELSKÉ NAVICI NAHOŘE*
*CRRRRRRRRRRRRRRR, ZVONÍ*
Paní učitelka po zvonění chtěla jít do své lavice. Tam jí však čekalo nemilé překvapení, jak tam seděla Miskamerg. ,,NO... CO TU DĚLÁŠ TY JEDEN SMRADE! ALE PADEJ Z MÉHO STOLU!!!!!" zavřala naštvaná paní učitelka. ,,Dobře, paní učitelko. Je mi ctí aby jste uklidila mé drobky," zavtípkovala Miskamerg.
*PANÍ UČITELKA UKLIDÍ DROBKY*
,,A KDE JE TEN DRUHEJ SMRAD BLUMA?!!!!!!!!!!" zařvala naštvaná paní učitelka. ,,Paní učitelko, Blum je nahoře. Sedí na učitelské lavici a také tam nadrobila stejně jako já," odpověděla Miskamerg paní učitelce. Paní učitelka tedy šla na druhé patro. Potom šla do lavice pro učitely a učitelky ve druhém patře. Tam spatřila Blumagirl. ,,NO TO SNAD NEMYSLÍŠ TY JEDEN HLOUPEJ SMRADE VÁŽNĚ!!!!!! PŘESKOČILO TI SNAD?!!!!!" zařvala zase paní učitelka. Blumagirl a úča s Miskamerg se vrátili do třídy do lavic. ,,Tak, nyní je matematika. Blum, pojď, rozdej tyto písemky," řekla paní učitelka.
*CRRRRRR, ZVONÍ*
,,TO SNAD NENI PRAVDA!!! KVŮLI VÁM JSME NIC NEUDĚLALI!!!!!!! PALTE VEN!!!!!" naštvala se paní učitelka. Proto Miskamerg a Blumagirl šly ven. Paní učitelka na ně raději dohlédla. ,,Ahoj Misko. Budeme nejlepší kamarádky na světě?" zeptala se Blumagirl. ,,Ahoj Blum, dobře, jsme nejlepší kamarádky na světě. Přijímám ráda nové kamarádky," souhlasila Miskamerg. ,,Tak co, půjdeme si hrát na houpačku?" navrhla jsem. ,,Dobře. Jdeme," odpověděla Miskamerg a šly jsme na houpačku. Pak mě něco napadlo. ,,Misko, mám skvělý nápad!" vyhlásila jsem na houpačce. ,,Jaký máš nápad, Blum?" zeptala se překvapivá Miskamerg. ,,Ty si, Misko, budeš hrát na houpačce. Já půjdu domů a převléknu se," řekla jsem Miskamerg svůj návrh. Pak jsem se šla převléknout. Vypadala jsem jako klaun. Šla jsem s Miskamerg za paní učitelkou. ,,Dobrý den, paní učitelko," pozdravila jsem jí z legrace. ,,Blumo, ty jeden smrade! Zvoní, tak palte do třídy!!!!!" řekla na to naštvaná paní učitelka. Pak paní učitelka šla na WC, Miskamerg se schovala pod lavici, a dole, venku, šel do školy nádherný santa. Šel tedy za Miskamerg. ,,Ahoj, já jsem Santa Clausová. Chceš ode mě dárky?" zeptal se santa. ,,Ach, ano! Co pro vás mohu udělat?" zeptala se Miskamerg. ,,Dej mi jídlo. Mám veliký hlad," poprosil santa. ,,Tady máte. Dobrou chuť," usmála se Miskamerg. ,,Tak dobře, děkuji. Tady máte tedy ty dárky. Je tu ještě někdo, kdo mi může pomoci?" zeptal se santa. ,,Ano. Vlevo nahoře je záchod. Tam je naše paní učitelka," poradila jí Miskamerg. Pak tedy šel santa k záchodu, kde byla paní učitelka. ,,Hola hou, dobrý den, hola hou, dobrý den! Jsem Santa Clausová," zvolal vesele santa. ,,ÁÁÁÁÁÁÁ... Kdo jsi u všech čertů?!" lekla se paní učitelka. Potom, když se paní učitelka vykakala, šla s paní Clausovou na gauč. ,,Co pro vás, prosím, mohu udělat?" zeptala se paní učitelka. ,,Najděte mi, prosím, místo, kde přespím. Odměna budou dárky," poprosil santa. Paní učitelka tedy našla místo. Santa zmizel. Najednou ze Blumagirl přišel nějaký sob. Blumagirl se ho lekla: ,,ÁÁÁÁÁÁÁÁ, kdo jsi u všech bohů?!" ,,Ahoj, já jsem sob Miska. Jsem tu jen tak na návštěvu. Kde je učitelka?" zeptal se sob Miska. ,,Ahoj, učitelka je na záchodě. Kajdí bobky," rozesmála jsem se. ,,Tak jo, nechám ji. Už musím jít. Papa!" zvolal sob Miska a odešel. Potom se paní učitelka vrátila ze záchodu a Miskamerg s Blumagirl šly do třídy na další hodinu. ,,Nyní je výtvarná výchova. Blum, pojď sem," přikázala paní učitelka.
*CRRRRRRRRRRR, ZVONÍ*
,,VY SMRADI JEDNI!!!!!!! NELEZTE MI NA NERVY!!!!!!!!!" naštvala se paní učitelka. Pak jsme šly do družiny a na oběd. Po obědě jsme šly zpět do družiny.
*CINK CINK*
Když paní vychovatelka uslyšela zvonek, hned se šla podívat, kdo tam je. Otevřela dveře a byla tam Bluminina maminka. ,,Dobrý den, paní Misko. Jdete si pro Blum?" pozdravila jí paní vychovatelka. ,,Ano. Jdu si pro mou dceru Blum," odpověděla maminka. Paní učitelka šla do družiny k Blum a řekla: ,,Blum, máš tu maminku," a když jsem to slyšela, hned jsem s ní šla domů. Doma jsem se převlékla a hned jsme šly večeřet, protože už byl večer. Sedly jsme si na gauč. ,,Ahoj Blum. Pojďme na večeři," usmála se maminka. ,,Ahoj maminko. Mňam, to je dobrá mrkvička! Děkuji ti," poděkovala Blum.

*Blum*

Komix 3. Část 2. - Párty

3. září 2013 v 15:21 | *Blum* |  Komixy
Jednoho dne ráno:


Najednou u dveří někdo zazvonil:
Na párty tancovaly až do večera:
Za hodinu:
Když bylo ráno tak vstaly, řekly si ahoj na pozdrav a šly domů:
Doma:*Blum*