Základní přístup k minihrám

3. srpna 2013 v 11:19 | *Blum* |  Ostatní
Minihry jsou pro to, kdyby myškám nebavilo normal sbírání sýrů. Je jich hodně. Ale díky příkazu /module se jich dozvíte více. Já vám ukážu jak to vypadá (a kdyby to bylo vyměněné tak já to změním:)):


Takže o těchto místnotech budu psát nějaké informace. A jak se dostat na nějaký room? Dělá se to pomocí příkazu /room (např. /room *cs-1). A nebo tak, že kliknete dole na "Menu" a potom tam vidíte nějaké místnosti např. Survivor, Vanilla, Defilante, atd. A já vám něco o těchto základních místnostech povím:

Úplně nejzákladnější místnost je ta, ve které se nacházíte. Třeba když jste češi tak vaše místnost je *cs-1. A třeba slováci mají místnost sk (co já vim:D). A jinak další základní místnosti:

Bootcamp - V této místnosti si myška plně procvičí své technické schopnosti, jako je např. wj (wall jump, skákání po zdi), cj (corner jump, skok o roh nějakého groundu, např. ledu), atd. Je velice obtížné je dokončit. Pokud myška zvládne nějaké 2 bootcampy, 1 se jí (možná) do profilu přičte. Za bootcampy jsou však také tituly.

Vanilla - V této místnosti jsou normální mapy, akorát lehčí než ve vaší místnosti. A nejsou tu mapy od uživatelů, žádná, ani jedna. Všechny mapy jsou tu od adminů a moderátorů této hry.

Defilante - V této místnosti jsou mapy, které mají zvláštní předměty (dnes se už dají pomocí skills vykouzlit jako když jste shamani v normal místnostech): Kostra - Díky ní se zabijete. Trampolína: Díky ní poskočíte. Blesk: Díky němu zrychlíte (ale jen na chvilku). A jinak si už víc nepamatuju xD. Jinak mapy se různé rychle i pomalu posouvají.

Racing - V této místnosti jsou mapy, ve které nikdy nikdo není shaman. Jsou ale mnohem lehčí než bootcamp. Ale také se tam někdy dá použít wj nebo cj.

Survivor - V této místnosti je shaman a ty musí myši zabíjet pomocí cannonama. Myšky se těm cannonům musí vyhýbat. Poslední myška, která vyhraje, bude v dalším kole shaman. A ty myšky, které vyhrajou, dostanou jeden sýr. To ale nemusí pro něj chodit, nemusí chodit pro sýr ani do domečku, jenom jednoduše vyhrát.

A to jsou všechny základní místnosti. Pak budu psát nějaké informace o místnostech v /module.

*Blum*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama