Příběh 2. Část 3. - Víly

28. srpna 2013 v 19:55 | *Blum*
Ahojky, nevím, kolik bude částí, ale ještě mě snad pár napadne. Tato část bude o tom, jak díky Ryzce potkám nové kamarádky. Snad se vám opět bude líbit. Tak jdeme na to!

Další den jsem vstala a najedla se. Potom jsem se rozhodla, že zavolám Ryzce.
,,Ahoj Ryz,"
,,Ahoj Blum! Půjdeme do portálu?"
,,Proto si taky volám :D"
,,XD"
,,Ok, sraz u portálu, ahoj,"
,,Papa,"
A až jsem vypnula hovor, šla jsem k portálu. Tam jsem se setkala s Ryzkou. ,,Ahoj Blum, jsi připravená?" zeptala se mě Ryzka a mrkla na mě. ,,Jasně!" vyhrkla jsem a šly jsme. Za minutu...
,,No, je to tu sice stejné, ale i tak se mi tu líbí," poznamenala jsem, když už jsme byly ve vílím světě. ,,Jo no, já vím. Jdeme do čajovny?" zeptala se Ryzka. ,,Tak jo," odpověděla jsem a šly jsme. Pak jsme si sedly a najednou k nám přišly nějaké dvě holky. ,,Ahoj Ryz," pozdravily jí. ,,Ahoj Ario a Lily!" odpověděla Ryzka. ,,Kdo to je?" zeptala jsem se Ryzky podiveně. ,,To jsou mé kamarádky. Tady to je Aria a tady je Lily. Jsou to nejlepší kámošky. Ario, Lily, toto je moje kámoška Blum," představili se. ,,Ahoj Ario, a ahoj Lily," podravila jsem je. ,,Ahoj Blum, tak vy jste kámošky?" pozdravili Aria a Lily. ,,Jo, jsme," přiznala Ryzka. ,,Ok, jdeme bruslit?" zeptala jsem se. ,,Tak jo, alespoň se víc poznáme," poznamenala Ryzka a šly jsme bruslit na led. ,,Jak se máte?" zeptala se Lily. ,,Dobře," odpověděly všichni. ,,Já taky," řekla Lily. ,,Budete kámošky?" zeptala se Ryzka. ,,Ok," odpověděly jsme. ,,Jakou barvu máte nejradši?" zeptala jsem se, abych je víc poznala. ,,Ryzka červenou, já hnědou a Lily černou, a ty?" odpověděla Aria. ,,Já růžovou, žlutou, zelenou, modrou a černou," odpověděla jsem. ,,Páni, ty máš ale ráda hodně barev," poznamenala Lily a my s ní souhlasili. ,,Co budeme dělat?" zeptala se Lily. ,,Nevím, půjdete závodit?" zeptala jsem se. ,,Tak jo," souhlasily se mnou a šly jsme závodit. Po závodu jsem byla já první, druhá Ryzka, třrtí Lily a čtvrtá, poslední, byla Aria. ,,Gratuluju, Blum," pogratulovaly mi všichni. ,,Díky, co teď?" zeptala jsem se. ,,Dáme si vílí lakonky u Blum?" zeptala se Aria. ,,Ok, ale nejprve si prohlídneme dům Lily a Aria, jsem zvědavá," řekla jsem a šly jsme. U Arii se mi líbilo, u Lily taky. ,,Máte to hezké, teď jdeme na vílí lakonky!" olizovala jsem se a šly jsme ke mě dát si vílí lakonky, jako oběd. ,,Mňam!" chutnalo nám to všem. ,,Bylo to dobré, co teď?" zeptaly jsme se. ,,Pojďme si koupit košíčky, 1 kus od každého, a pak je u Ryzky zkoušet!" navrhla jsem. ,,Ok," souhlasily všichni a šly jsme si koupit. Všichni to splnili. Pak jsme šly k Ryzce. No řeknu vám, byla to strašná legrace. Byly jsme různé a lišily jsme se. ,,Páni, bylo to super zábavné, jdeme, už je večer, zítra sraz v čajovně. zatím," řekla Lily, Aria a Ryzka. ,,Za čím?" zavtípkovala jsem. ,,XD" zasmála se Ryz a Lily a Aria taky. Pak jsme odešly. Najedly jsme se a šly jsme spát.
Další den jsme se vstaly a najedly se. Pak jsme šly do čajovny, kde jsme měly mít sraz. ,,Ahojte. Ryz, asi se vrátíme, co říkáš?" zeptala jsem se. ,,Tak jo," řekly jsme smutně. ,,Ahojte," řekly jsme si a šly jsme já a Ryzka k portálu. Vstoupili jsme do něj. Za minutu...
,,Už jsme v Transformice světě!" vykřikla jsem. ,,To jo, tak si jdeme povídat!" řekla Ryzka a pak jsme šly ke mě domů. ,,Co kdybychom pozvaly i Toju?" zeptala jsem se. ,,Ok," souhlasila Ryzka. Pak jsme šly za Tou, kterou jsme pozvaly domů. Doma jsme si povídaly až do večera, večer jsme šly domů, najedly se a šly spát.

*Blum*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 RickyRof RickyRof | E-mail | Web | 22. července 2018 v 5:46 | Reagovat

В дополнение ко всем плюсам, используя несъемную опалубку, можно сэкономить на аренде спецтехники. Элементы опалубки монтируются вручную, для подъема блоков на большую высоту не нужен кран, а довольно лишь элементарного подъемника. Единственное профессиональное приспособление, которое необходимо для монтажа несъемной опалубки, – это бетононасос, с помощью которого рабочие будут заливать http://builderbest.byethost7.com/ раствор в полости блоков. Как видите, при ограниченной площади строительства несъемная опалубка открывает большие возможности. Кстати, несъемная опалубка подразумевает применение добавочных слоев термоизоляции. В продаже есть особые разновидности блоков, в которых термоизолирующий материал помещен между слоями пенополистирола, то есть после заливки оказывается в толще бетона.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama