Příběh 2. Část 2. - Víly

16. srpna 2013 v 10:38 | *Blum*
Ahoj, rozhodla jsem se, že příběh 2. bude mít i druhou část. Tato část bude o tom, jak o portálu řekneme i Misce, Tou a Janě. A je to tu stejné, jako na tom 1. dílu, když napíšu, že jsem něco udělala Já, tak to budu já, jako Blum. Tak jdeme na ten příběh! ;)

Další den jsem vstala a zase se najedla. Tentokrát za mnou přišla Tou a zazvonila u domu. Já za ní přišla a přivítala jsem jí: ,,Ahoj Tou, pojď dál." ,,Ahoj Blum, díky, mám náladu si s tebou popovídat." A pak šla Totí dál. Šly jsme do mého pokoje a tam jsme si sedly na gauč. ,,Hele, já ti chci jen říct, že bych s tebou, Ryzkou, Janou a Miskou chtěla jít do toho portálu, pokud teda můžeš..." Tou se zarazila. ,,Ale jistě, proč ne." usmála jsem se. ,,Zavoláme o tom Janě a Misce, až ten portál najdeme, a pošlemem jim mapu a na ní místo, kde to je?" zeptala se Tou. ,,Tak jo, teď to najdeme, já vím, kde to je, pojď za mnou." A šly jsme tedy za portálem. ,,Tak, tady to je." řekla jsem. ,,Tak zavolej Misce!" ,,Tak dobře." A šla jsem volat.
,,Ahoj Misko."
,,Jů, Blum, ahoj!"
,,Našly jsme portál, nechceš tam jít s Janou taky?"
,,Jo, jasně, Jana tě poslouchá, zrovna je u mě doma."
,,Super, pošlu ti navigaci."
,,Jo, to by bylo dobré, tak zatím!"
,,Měj se."
Vypnula jsem hovor. ,,Tak co?" zeptala se nedočkavá Tou. ,,Jo, pošlu jim to, počkej." A šla jsem na to. ,,Už jsem jim to poslala, tak snad mi odepíšou sms zprávou..." A hned jak jsem to řekla, tak mi došla sms zpráva. ,,Už ti něco došlo? Přečti to!" řekla Tou, která se strašně těšila na to, jak vstoupí do portálu. ,,Tak jo," odpověděla jsem a pak četla: ,,Ahoj Blum, díky za tu navigaci, i já jsem to našla, už jsem u portálu. Kde bude sraz? Těším se na odpověď." ,,Tak jí zavolej, ne?" zamyslela se Tou. ,,Jasně, už na to jdu," řekla jsem a volala:
,,Sraz bude tam, kde ty a Jana budete." odpověděla jsem přes volání.
,,Aha, tak jo, tak zatím."
A vypla jsem hovor. ,,TAK UŽ JDEME?!" zařvala Tou, které úplně bolelo břicho z toho, jak se těšila. ,,Tak jo, vstup do toho portálu." řekla jsem jí. Tou měla stejný strach, jako já na začátku. Potom za minutu...
,,Už jsme tu?" zeptala se Tou. ,,Jo, a neboj se, otevři ty oči, musíme najít..." A uviděla jsem Misku a Janu! To byla ale náhoda! ,,Ahoj Jano, Mis!" pozdravila je Tou. ,,Ahojte, provedu vás tu..." Najednou zavolala ryzka (-.- xDDDDD).
,,Ahoj Ryz, děje se něco?"
,,Ahoj Blum, kde jste? Nevidím tě doma!"
,,My jsme v portálu."
,,Aha, ale já dneska nemůžu, mám sraz s kámoškou v jejím domě, tak jestli..."
,,Neboj se, Ryz, provedu je."
,,Tak to jo, díky! A zatím."
,,Čau"
A když jsem vypla hovor, Tou se hned zeptala: ,,Kdo to volal?" ,,Volala Ryzka a ptala se, kde jsme, a já jí na to odpověděla, že jsme tady, v portálu, ve světe víl." odpověděla jsem. ,,Tak co, kam půjdeme?" zeptala se Jana. ,,Podívejme se do kadeřnictví, už mám 5 diamantů, tak si koupím vlasy." A tak jsme tedy šly do kadeřnictví. A pak jsme tam opět uviděly dámu, která je kadeřnice. ,,Dobrý den, paní, toto jsou moje kamarádky, můžou se podívat, co vy umíte?" zeptala jsem se. ,,Dobrý den, Blum, tak dobře, můžou. Stejně tu celý den nemám jediného zákazníka." odpověděla šťastně paní kadeřnice. ,,Tyhle jsou hezké, kolik stojí?" zeptala se Tou. ,,A kolik stojí tyty? A tyty?" zeptaly se Jana a Miska. ,,Všechny stojí 1 diamant, ten máte, tak si je klidně kupte." odpověděla kadeřnice. ,,Tady máte," řekla Tou, Jana a Miska a daly kadeřnici jeden diamant, "tak nashledanou." A šly jsme. ,,Kam teď?" zeptaly jsme se. ,,Půjdeme si dát čaj, om nom nom, mám na něj velkou chuť!" navrhla jsem a šly jsme. Když jsme byl v čajovně, tak jsme si sedly na místo, kde my čtyři budeme sedět, a paní nám přinesla čaj. ,,Mnam!" chutnalo nám to všem. ,,Teď si třeba můžeme jít zazávodit." navrhla jsem. ,,Ale kam?" zeptala se Tou. ,,Pojďte za mnou, ukážu vám, kde jsou závody." A šly jsme. Potom jsme si sedly a hrály jsme závody. ,,Tý jo, super, gratuluji ti, Blum, za výhru, pak Misce za druhé místo, mě za třetí, a bohužel Jano, za čtvrté." pogratulovala nám Toja (Tou). ,,Díky Tou, co dál?" zeptala se Miska. ,,Jdeme bruslit!" vyhrkla jsem a šly jsme. ,,Umíte perfektně bruslit." pochválila jsem je. ,,Díky, Blum, co dál?" zeptala se Jana. ,,Je odpoledne, čas na oběd, co si dáme?" zeptala jsem se. ,,Nevím," odpověděla Tou. ,,Vílí lakonky! Ano!" vykřikla jsem. ,,Co to..." divila se Miska. ,,To je takové jídlo pro víli, je moc dobré a všem vílám to chutná, i mě, takže vám to určitě bude taky chutnat." vysvětlovala jsem a šly jsme tedy na ten oběd. A Misce, Tou a Janě to vážně chutnalo! Pak jsme se rozhodly, že se půjdeme podívat ke mě domů. ,,Tak jdeme!" A šly jsme. Když už jsme tam došly, všem málem vypadli oči z důlku. ,,No Blum, ty jsi se dneska překonala!" chválily mě kamarádky. ,,Díky, ale mám tu jen stůl. Ryz to má lepší, má tam i gauč." řekla jsem a začervenala jsem se. Pak jsme si i my upravili domy. ,,Nejdeme si zahrát hry?" zeptala jsem se. ,,Tak jo, ale jaké?" zeptala se Tou. ,,Pojďte za mnou," řekla jsem a když už jsme tam, na to místo, kam jsme chtěly jít, došly, ukázala jsem tam, kde mají co dělat. ,,Tady musíte naučit ptáčky létat." vysvětlila jsem a hned jsme šly hrát. ,,Páni, to byla zábava!" řekly kámošky. ,,Už je večer, najíme se vílíma laskonkama." A Tou, Miska a Jana šly, ale já je zadržela. ,,Co je, Blum?" zeptala se překvapená Tou. ,,Ty vílí laskonky mám sebou." A tak jsme si je daly u mě doma. ,,Tak co, půjdeme už spát?" zeptala se Jana, když už jsme snědly vílí lakonky. ,,Tak jo, ahojte." řekly jsme si a popřály dobrou noc. Hezky se nám spalo.
Další den jsem se vzbudila a najedla se, tentokrát šly všichni ke mě, dobře připravené. ,,A když jdeme do Tfm světa, vrátíme se sem ještě?" zeptala se smutná Miska. ,,Jasně, že se sem vrátíme, kdykoli budete chtít!" zvedla jsem jí náladu. ,,Tak dobře, jdeme k portálu." A šly jsme. Šly jsme dovnitř do portálu a za minutu...
,,Jsme tu!" řekla jsem. ,,Tak jo, půjdeme domů?" zeptala se Jana. ,,Jano, co tu asi budeme dělat, tady na ulici?" zeptala jsem se. ,,Tak jo, jdeme. Ahojte holky!" Pozdravili jsme se a šly jsme domů. Potom jsem se rozhodla, že po tomto dalším hezkém dobrodružství ve vílím světě bych mohla zavolat Ryzce.
,,Ahoj Ryz."
,,Jů, Blum, ahoj. Jaké to bylo ve vílím světě?"
,,Bylo to tam super, i Tou, Misce a Janě se tam líbilo."
,,Aha, tak to je bájo."
,,Máš zejtra čas, Ryz?"
,,Jo, mám, Blum."
,,Půjdeme zase do toho portálu, do světa víl?"
,,Ano, Blum, právě jsem to taky chtěla říct! Představím ti tam své kámošky."
,,Ok, a jak se jmenujou?"
,,Aria a Lily."
,,Aha, alespoň budu mít kámošky navíc. Znají tento Tfm svět?"
,,Jasně, že znají, Blum."
,,Tak jo, zatím."
,,Čau!"
A vypnula jsem hovor. ,,Dnes byl super den, tak půjdu třeba za Helcou." rozhodla jsem se. Vzala jsem si nějaké potřeby a asi za čtvr hodinky jsem byla u Helci. Zazvonila jsem u jejího domku a ona hned přišla. ,,Ahoj Blum, pojď dál." přivítala mě. A tak jsme si celou dobu povídaly o různých věcech. Potom, když byl večer, tak jsem šla domů, kde jsem se najedla a pak jsem šla spát, celá jsem se těšila na nový den.

*Blum*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tojetezky Tojetezky | 16. srpna 2013 v 11:23 | Reagovat

Užásný příběh!:3 moc se mi líbí :3

2 Fluttershy Fluttershy | 16. srpna 2013 v 11:30 | Reagovat

Díky,bude ještě třetí část:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama