#football

6. srpna 2013 v 16:05 | *Blum* |  Ostatní
Football je místnost, ve které (jako možná že to dříve nebylo, ale dneska to vidím takto) se teď vyskytuje málo hráčů. Hraje se tak: Nejprve přijdete a dostanete se do náhodného týmu. A jste na nějaký straně. Každá strana má na konci branku, což je ta voda. Na začátku kola vždy jeden dostane sýr (a párkrát se stal glitch že nějak míc zmizel a pak se nevrátil XD). A pomocí mezerníku ten míč vystřelíte (tip: čim déle budete držet mezerník, tím výš dostřelí míč) do protivníkovy branky (ta je vedle, takže např. když jste vlevo (<>) (<< je modrý tým, >> je červený tým), tak musíte házet do pravé (>>) branky). A také se může udělat brankář (jako to e nějak nedělá, jenom jste u branky a chytáte ten míč). Takto se hraje dál. Až bude mít nějaký tým 20 gólu (kolik má tým golů se dozvíte v chatu), tak ten tým vyhrává a budou u toho týmu, který vyhrál balonky. A pokud má někdo modré jméno, je v modrém týmu a pokud červený, je v červeném týmu. A když jste modrý tým a máte míč, nějaká myška z červeného týmu vám ho může sebrat.

Významy vět v chatu (P.S.: Dám tam mé jméno, aby jste to více pochopili a ještě pro potřebu třeba jméno mojí nejlepší kamarádky Miskamerg a ta poslední věta tam bude 1 gól):

Blumagirl scorred! - Blumagirl dala goal
Blumagirl scored after a pass from (Miskamerg) - Blumagirl dala goal po přihrávce od Miskamerg.
Blumagirl missed! - Blumagirl se netrefila
Blumagirl scored an own goal! - Blumagirl se trefila do vlastní brány
the blue team 1 - 1 the red team - modrý tým goalů 1 - 1 goalů červený tým (to znamená, že modrý tým má 1 goal a červený taky, takto se vždy začíná)
*Blum*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama