Transformice event

31. května 2013 v 16:49 | *Blum* |  Ostatní

Halloween Event


2012:V tomto eventu byly myši, které se zabíjeli. Náhodná myš se stala vampírem a ta měla za úkol přeměnit myši také v upíra, když se jich krátce dotýkala.
2013:V tomto eventu byli různé druhy map: 1. byla ta, kde se sbírali sladkosti tak že se jich myš dotkla. 2. byla stejná, tam se zabíjela velká kostra vlka. 3. je ta kde jsou Jackpoty.
Items:Christmas Event


2012:V tomto eventu se zobrazila mapa, kde byly dárky a stromeček, avšak nebyl tam sýr ani díra. Byly tam čísla, na které jsme klikli (podle datumu, např. když bylo 16, musíme kliknoutna číslo 16) a získali jsme jeden stejný item.
Dole však byly dárky, což byl počet dárků, které jsme sbírali za mapy. Na mapě byl vždy dárek, který se museli chytit (tedy kdybychom ho nechytli tak se nic nestane, nic za tyto dárky nedostaneme). Také na event mapě se dalo dostat dárek, díky kterému jsme posbírali dárky a ty se nám započátali potom dole, nebo se za ně mohl dostat item. Tuto akci provedete tak, že se třeba z někým domluvíte a klikněte na něj (pak na nějaký nápis, už nevím jak se nazýval).

Items:Valentine's Day Event2012:V tomto eventu byla mapa, ve které byly tři základní ikonky - srdíčko, kostra, trampolína a blesk (mezi shamana který na této mapě nikdy nebyl). Srdíčko se sbírá do shopu (i když se připočítá do shopu jen jeden pokud mapu zvládnete já být vámi bych to sbírala), kostra nás zabije, blesk nám dodá rychlost a trampolíná, díky ní poskočíme. V této mapě byl sýr v díře, jen bylo stačit se k té díře dostat.

Items:


Easter Event

2012:Tento event se hrál tak, že na začátku event mapy se zrodil zajíc. Ale pozor! tento event nebyl podobný jako vampíří mapy na survivoru! Zajíc měl na sobě sýr. A ten sýr si vlastně museli myši chytit. Až si je chytli, mohli jít do domečku.

Items:


April Fool's Day Event

2013:V tomto eventu byla mapa, kde bylo plno rybníků. Myšky šli k rybníku a pomocí šipky dolů vyndali prut. V rybníku lovili tituly a itemy.

Items:


*Blum*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama